Księgowość dla lekarzy

Jesteś pracownikiem służby zdrowia, który wykonuje obowiązki zawodowe w oparciu o samozatrudnienie, kontrakt lub zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nasze biuro rachunkowe wychodzi więc do Ciebie z propozycją specjalnej oferty dedykowanej branży medycznej. Kompleksowo obsługujemy zarówno lekarzy różnych specjalności, stomatologów, pielęgniarki, położne, rehabilitantów, jak i pozostały personel medyczny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z sektorem służby zdrowia, znając doskonale jego specyfikę, jak i regulacje prawne dotyczące realizacji obowiązków podatkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować Twoje wydatki związane z prowadzoną księgowością. Z naszej dedykowanej oferty usług rachunkowych możesz skorzystać już od 119 zł netto! Ta niewielka cena obejmuje zarówno bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych. Ten symboliczny wydatek na pewno zwróci Ci się wielokrotnie, wystarczy nam zaufać!

Księgowość dla lekarzy

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ograniczonymi zasobami wolnego czasu dysponują przedstawiciele branży medycznej, dlatego też naszą odpowiedzią na ten problem jest oferta kompleksowej obsługi księgowej skierowana dla lekarzy. Ciągłe zmiany przepisów podatkowych, powodują, że coraz więcej czasu trzeba poświęcić na rozliczanie się z fiskusem i ZUS zamiast skupić się na niesieniu pomocy chorym i potrzebującym.Dlatego dzięki naszej ofercie problem ten może zostać wreszcie rozwiązany. Oszczędność czasu i pieniędzy znajduje się wręcz na wyciągnięcie ręki!

Podejmując współpracę z klientami z branży medycznej, wypracowaliśmy modelowe rozwiązania w zakresie prowadzenia księgowości dla lekarzy i pozostałego personelu służby zdrowia. Zdobyliśmy doświadczenie, które w połączeniu z wykształceniem oraz wysokimi kompetencjami stanowią gwarancję profesjonalnie zrealizowanych usług. Nie poprzestajemy jednak na tym, czego do tej pory udało nam się dowiedzieć. Stale bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach praktycznych z zakresu rachunkowości dla branży medycznej. Tym samym pozostajemy na bieżąco z aktualnymi przepisami i rozporządzeniami prawa księgowego.

Usługi księgowe dla lekarzy

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla lekarzy, obsługując swoich klientów niezależnie od wybranej przez nich formy opodatkowania. Posiadamy doświadczenie zarówno w prowadzeniu podatkowej książki przychodów i rozchodów, karty podatkowej oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Chętnie doradzamy naszym klientom z sektora medycznego jaką formę opodatkowania powinni wybrać oraz podpowiadamy, jak w granicach obowiązującego prawa zoptymalizować wydatki.

Zakres realizowanych przez nasze biuro rachunkowe usług księgowych dla lekarzy obejmuje ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i wnip, sporządzania deklaracji na potrzeby podatku dochodowego,obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzania deklaracji ZUS oraz rocznego zeznania podatkowego. Po prostu wystarczy, że wykupisz naszą dedykowaną sektorowi medycznemu usługę księgową, i odtąd możesz spać spokojnie. My zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Księgowość dla pielęgniarek, położnych i personelu medycznego

Staramy się być kompleksowi, więc oprócz usług dedykowanych lekarzom, prowadzimy również księgowość dla pielęgniarek i położnych, a także pozostałych pracowników związanych ze służbą zdrowia. Księgowość dla personelu medycznego dostosowujemy ściśle do specyfiki prowadzonej działalności w ramach realizowanej specjalizacji. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż każdy działalności gospodarcza w branży medycznej generuje innego rodzaju wydatki oraz dochody. Dlatego zapewniamy iż posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę potrzebne do realizacji usług księgowych dla zróżnicowanego personelu medycznego.

Praca w oparciu o kontrakt, samozatrudnienie czy działalność gospodarczą staje się w przypadku wielu profesji medycznych normą, dlatego obserwujemy stały wzrost popytu na księgowość personelu medycznego. Wychodzimy najnowszym trendom naprzeciw, dlatego w naszej ofercie musiała znaleźć się księgowość dla pielęgniarek oraz pozostałych osób świadczących usługi w zakresie służby zdrowia. Wypracowane dotychczas dobre praktyki w prowadzeniu rachunkowości dla sektora medycznego zamierzamy stale utrwalać, a także pogłębiać o nowe doświadczenia. Stanowi to gwarancję niesłabnącej satysfakcji naszych klientów ze współpracy z nami.

Zasięg oferty księgowości dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego

Główna siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w Katowicach, co wcale nie oznacza, że realizujemy usługi księgowości jedynie dla specjalistów medycznych z tego miasta! Naszymi stałymi klientami są również lekarze z pobliskich miejscowości, takich jak Tychy, Mikołów, Orzesze, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Jaworzno itd. Obsługujemy klientów z branży medycznej nie tylko z całego województwa śląskiego, a także całej Polski!

Biuro Rachunkowe KUCZAWSKA.pl - zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych kompleksowych usług księgowych dla lekarzy, pielęgniarek oraz pozostałego personelu medycznego.

Czekamy z niecierpliwością na kontakt telefoniczny pod numerem: 32 201 40 12 lub mailowy na adres: [email protected]

Oferta Biura Rachunkowego KUCZAWSKA.pl

Zobacz jakie usługi może zaoferować Tobie nasze biuro rachunkowe

MNIEJSZE FIRMY


Księgowość uproszczona i rozliczenia dla jednoosobowych działalności gospodarczych i innych mniejszych podmiotów...

WIĘKSZE FIRMY


Pełna księgowość dla większych firm i spółek prawa handlowego. Księgi handlowe, bilanse, sprawozdania roczne...

FUNDACJE, INNE NGO


Kompleksowa księgowość stowarzyszeń i fundacji. Oferujemy także pomoc w rozliczaniu grantów i innych dotacji...

KADRY, PŁACE, ZUS


Kompleksowa obsługa płacowa, sporządzanie dokumentacji pracowniczej i deklaracji oraz rozliczenia z ZUS i US...

USŁUGI MOBILNE


Oferta dla klientów, którzy nie chcą aby ich dokumenty opuszczały siedzibę firmy, czyli mobilne biuro rachunkowe...